- Lorem ipsum
Premium Padded Gebedskleed – Handgemaakt met Velvet & 1.7 cm Dikke Vulling – Dome of the Rock
Ervaar gebed in ongekende luxe met dit premium gebedskleed voor volwassenen, met een ontwerp geïnspireerd op de Rotskoepel (Dome of the Rock). Ontworpen in het Verenigd Koninkrijk door Urban Rugs UK en exclusief gedistribueerd door My Salah Mat, is dit gebedskleed een combinatie van spirituele toewijding en hoogwaardig vakmanschap.
De bovenlaag is vervaardigd uit hoogwaardig velvet dat zacht aanvoelt op de huid. Daaronder bevindt zich een 1.7 cm dikke vulling, speciaal ontwikkeld om de knieën, enkels en voeten maximaal te ondersteunen tijdens het gebed. De onderkant is voorzien van een duurzame anti-sliplaag, zodat het kleed stevig op zijn plek blijft liggen op elk oppervlak.
Het unieke ontwerp met ingebedde details en sierlijke randen maakt dit niet alleen een praktisch, maar ook een visueel aantrekkelijk gebedskleed. Of je het nu dagelijks gebruikt of cadeau doet aan een dierbare – dit kleed is een stijlvolle toevoeging aan iedere gebedsruimte.
Kenmerken:
- Afmetingen: 120 x 64 cm
- Materiaal: Luxe velvet (fluweelzacht)
- Vulling: 1.7 cm dik schuim voor extra comfort
- Design: Dome of the Rock – eerbetoon aan islamitisch erfgoed
- Details: Handgenaaid, met gegraveerde patronen en sierboorden
- Gebruik: Dagelijks gebed, cadeau, spirituele bezinning
- Achterzijde: Slipvaste onderlaag voor extra stabiliteit
Waarom kiezen voor dit gebedskleed?
- Extra comfort voor knieën en voeten
- Elegant en spiritueel ontwerp
- Geschikt als luxe cadeau voor hem of haar
- Ontwikkeld door Urban Rugs UK – kwaliteit gegarandeerd
Dit product is beschikbaar in de volgende varianten:
Heb je een vraag over dit product?
Onze medewerker helpt je graag om het juiste product te vinden.

Boeken
Koran
Gebed
Islamitische kleding
Elektronica
Arabische Parfums
Drogist
Diversen
Kinderen
Wonen & Cadeau
Ramadan
Türkçe kitap









